شرکت توزیع دارویی مکتاف در تاریخ 18/10/1995 تحت شماره 116921 ثبت گردید و دارای مجوز رسمی به شماره 10155 صادر شده توسط وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی می باشد.
شرکت توزیع دارویی مکتاف یکی از توزیع کنندگان عمده دارو در ایران می باشد ، که دارای مجوز واردات و صادرات دارو بوده است. پخش مرکزی پرسنل اجرایی و علمی ، تیمی متشکل از دکترای مخصوص صنایع با سالها تجربه اجرایی در سازمانهای بزرگ و صنعتی کشور ، دکترهای داروساز ، مهندس بهداشت، متخصصان امور مالی و تجاری و کارشناسان اجرایی می باشد.
استفاده از فن آوری اطلاعات (IT) و شبکه های کامپیوتری با کمک مختصصان IT، ما را به راحتی قادر به ارتباط بین دپارتمان های مرکزی و توزیع بصورت 24 ساعته و آنلاین نموده است.
شرکت پخش دارویی مکتاف با افتخار آمادگی خود را برای همکاری ، با توجه به اولویت های زیر اعلام می دارد:
– تمرکز بر دستیابی به اهداف وزارت بهداشت و درمان و اموزش پزشکی در ارائه خدمات موثر و بهینه (از طریق خارج از کشور )
– جایگزینی فعل و انفعالات یک سویه توسط فعل و انفعالات چند سویه
– برقرار ساختن سیستم اطلاعات جدید
– بهبود در کیفیت فعالیت توزیع دارو با هدف گسترده رسیدن به خواسته های مشتریان
گذشته ما ثابت می کند ما همواره بر شعار خود ایستاده ایم: عملکرد سلامت ، اعتماد شایسته ، تحول سریع در بکارگرفتن ویزیتورهای (بازاریابان) ماهر و ازموده جهت پوشش مناطق 24 گانه تهران، کرج و حومه. سیستم بازاریابی تلفنی، تحویل سریع و امکانات حمل و نقل ، توزیع در استانهای دیگرما – لازم به ذکرست ما در تمامی استانهای ایران دارای نمایندگان انحصاری می باشیم. که هر یک از نمایندگی های ما امکاناتی نظیر انبارهای تایید شده توسط سازمان نظارت بر امور دارو ، مدیر فنی ، بازاریابی، حمل و نقل و تیم بازاریاب های فارغ التحصیل از رشته های مرتبط را دارا می باشند.

سهامدارن

هیات مدیره

0
رئیس هیئت مدیره

جناب آقای محمود بانکی

0
مدیرعامل

جناب آقای امیر گرمابدری

0
نایب رئیس هیئت مدیره

جناب آقای دکتر محمدهاشمی خواه

0
عضو هیئت مدیره

جناب آقای دکتر مرتضی غفوری

0
عضو هیئت مدیره

جناب آقای دکتر محمد حسینی

0
عضو هیئت مدیره

جناب آقای دکتر دبیرسیاقی